Stacks Image 34
Kaja Kowalik

Ukończyłam szkołę mistrzostwa sportowego im. gen. Władysława Andersa w Warszawie (liceum)
Studiuję Stosunki międzynarodowe w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
 
Pływam od czwartego roku życia. Przez 15 lat trenowałam w klubie sportowym Polonia jako zawodniczka.  Reprezentowałam Polskę na zawodach międzynarodowych.  
 Lubię pracować w zespole.Uwielbiam dzieci a praca z nimi to sama przyjemność.

Stacks Image 92
Aleksandra Romanik

Ukończyłam szkołę imienia Stefanii Sempołowskiej w Warszawie, klasę dwujęzyczną - francuski. Pływam od 5 roku życia.
Przez 12 lat trenowałam w klubie pływackim UKS Pingwin, przeniosłam się do klubu sportowego MKS Polonia Warszawa. Pracuję jako sędzia pływacki, ratownik WOPR, ukończyłam kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz pierwszej pomocy, kurs instruktora ukończyłam w Polskiej Akademii Sportu.
Bardzo lubię pracę zespołową, a praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość. Mam przyjemność pracować z dziećmi w rożnej kategorii wiekowej.

Stacks Image 101
Jonasz Najda

trener personalny, instruktor pływania, narciarstwa, samoobrony i judo (2 Dan). Ratownik WOPR. 
Pływam od szóstego roku życia, a nauczyłem się nad morzem w Ustce. Trenowałem pływanie w Pałacu Młodzieży w sekcji sportowej. Obecnie prowadzę sekcję pływania warszawskiego WOPR.

Stacks Image 110
Paweł Rumin

Jestem absolwentem Zespołu Szkół Sportowych nr 72 w Warszawie, magistrem psychologii z SWPS jak również ukończyłem studia podyplomowe z pedagogiki.

Od najmłodszych lat byłem zawodnikiem Polonii Warszawa. Zdobyłem medale Mistrzostw Polski w pływaniu w kategoriach juniorów i seniorów. Zdobyłem uprawnienia instruktorskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Umiejętności nauki pływania poza nabytmi w trakcie uprawiania czynnie sportu szlifowałem pracując w wielu miejscach co pozwoliło mi na wzbogacenie mojego warsztatu instruktorskiego.

Stacks Image 119
Sebastian Paczkowski

Jestem studentem Akademii Wychowania Fizycznego, na kierunku Wychowania Fizycznego.

Przez dziesięć lat trenowałem w klubie ŚUKS Polna, później przeniosłem się do sekcji Waterpolowej w Legii Warszawa.
Pracuje jako ratownik WOPR, ukończyłem kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz kurs instruktora pływania. Bardzo dobrze dogaduje się z dziećmi co pomaga w nauce pływania.
Stacks Image 23


www.mokotovia.waw.pl

Stacks Image 19