Stacks Image 34

Robert Lubaszka

Absolwent warszawskiego AWF-u na kierunku wychowanie fizyczne (specjalizacja trenerska). Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i były reprezentant kraju na turniejach międzynarodowych. Obecnie trener judo I klasy (IV DAN) z 25-letnim doświadczeniem. Wśród jego wychowanków znaleźli się m.in. medaliści mistrzostw Polski i Europy.

Stacks Image 85
Anna Lubaszka

Absolwentka warszawskiego AWF-u na kierunku wychowanie fizyczne (specjalizacja trenerska). Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i była reprezentantka kraju na turniejach międzynarodowych. Obecnie nauczycielka wf-u w szkole podstawowej, trenerka judo (III DAN) i sędzia związkowy.

Stacks Image 70
Mikołaj Trześniewski

Absolwent warszawskiego AWF-u na wydziale Rehabilitacji. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął w szkole podstawowej pod okiem trenerki Anny Lubaszki. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Pucharów Polski, były członek kadry narodowej juniorów, reprezentant Polski na arenie międzynarodowej. Obecnie trener judo i fizjoterapeuta kadry narodowej.

Stacks Image 83
Jonasz Najda

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Psychologii. Przygodę z judo zaczął w wieku 6 lat w klubie Gwardia Warszawa, który reprezentował na wielu imprezach sportowych. Obecnie trener personalny, instruktor pływania, narciarstwa, samoobrony i judo (II Dan).

Stacks Image 81

Kamil Sułek


instruktor judo, wielokrotny Mistrz Polski i medalista Mistrzostw Europy, były członek Kadry Olimpijskiej
Stacks Image 23


www.mokotovia.waw.pl

Stacks Image 19